MarveL RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yeni MarveL Rp sitemize hoş geLdiniz ..!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

toribash online-single da oynanıyor

2 posters
YazarMesaj
Day Walker
Blade
Day Walker

Karakter Sayfası
Level: 3
Exp:
toribash online-single da oynanıyor Left_bar_bleue30/105toribash online-single da oynanıyor Empty_bar_bleue  (30/105)
Hp:
toribash online-single da oynanıyor Leftbarredueen8130/160toribash online-single da oynanıyor Emptybarreduebh8  (130/160)

toribash online-single da oynanıyor Empty
MesajKonu: toribash online-single da oynanıyor   toribash online-single da oynanıyor I_icon_minitimeCuma Tem. 25 2008, 01:42

not:oyun bol mktarda siddet,olumsuz ornek olusturacak sey ve kan icermektedir!
arkadaslar ben toribash adında guzel bi oyun buldum oyun flash degil 5 mb dolaylarında oyunda bir adamınız var onun eklem noktalarına basarak relax ve holding arası degisiyor farklı dovus haraketleri bulmak oyun normal ve online oynanabiliyor cok fazla farkl mod iceriyor ve nline modda dovus kazandıkca size toricredits veriyor bunlada adamınızı geliştiyorsunuz bu benm refferans linkim bundan girmenii rica ediyorum banada sizede 100toricredits kazandırıyor bu link veriyrum:

http://forum.toribash.com/index.php?referrerid=109230toribash online-single da oynanıyor Toribash_banner
burdan oyunla ilgili seylerede bakabilirniz Very Happy hepinize iyi oyunlar
benim nick:siberbatu
kayıt olurken reffer yazan yere siberbatu yazansanır bana 100 credits veriyor yazarsanız sevinirim
http://www.seviyesiz.org
Death Soldier
Super Skrull
Death Soldier

Karakter Sayfası
Level: 6
Exp:
toribash online-single da oynanıyor Left_bar_bleue100/210toribash online-single da oynanıyor Empty_bar_bleue  (100/210)
Hp:
toribash online-single da oynanıyor Leftbarredueen8280/280toribash online-single da oynanıyor Emptybarreduebh8  (280/280)

MesajKonu: Geri: toribash online-single da oynanıyor   toribash online-single da oynanıyor I_icon_minitimePaz Tem. 27 2008, 18:34

Vermişsin referans lişnkinide Very Happy
Day Walker
Blade
Day Walker

Karakter Sayfası
Level: 3
Exp:
toribash online-single da oynanıyor Left_bar_bleue30/105toribash online-single da oynanıyor Empty_bar_bleue  (30/105)
Hp:
toribash online-single da oynanıyor Leftbarredueen8130/160toribash online-single da oynanıyor Emptybarreduebh8  (130/160)

MesajKonu: Geri: toribash online-single da oynanıyor   toribash online-single da oynanıyor I_icon_minitimePaz Tem. 27 2008, 23:32

referans linkimden kayıt olmak istemiyorsanız (yani bana yardım etmek istemiyorsanız): toribash
http://www.seviyesiz.org

toribash online-single da oynanıyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» adminler ve modlar cok az online