MarveL RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yeni MarveL Rp sitemize hoş geLdiniz ..!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Wild West RP (Vahşi batı)

YazarMesaj
VâDéR
Silver Surfer
VâDéR

Karakter Sayfası
Level: 13
Exp:
Wild West RP (Vahşi batı) Left_bar_bleue90/490Wild West RP (Vahşi batı) Empty_bar_bleue  (90/490)
Hp:
Wild West RP (Vahşi batı) Leftbarredueen8410/460Wild West RP (Vahşi batı) Emptybarreduebh8  (410/460)

Wild West RP (Vahşi batı) Empty
MesajKonu: Wild West RP (Vahşi batı)   Wild West RP (Vahşi batı) I_icon_minitimePerş. Tem. 24 2008, 20:28

Arkadaşlar , her an çıkabilirim (tatilde ve resepsiyondayım) ama siteyi açıp oynatmamak sıkıyor oyüzden dayanamadım Linki veriyorum.
wildwest.forumexpress.org

Şu an için admin-mod almayacağım çünkü başıma iş çıkıyor ve bu işlerle ilgilenemiyorum.Şimdilik yavaş yavaş idare edeceiz,oynayacaız ..2 ağustosta eve vardığımda ozaman bu konuyu uplayacaım ve gerçek bir wild west rp si başlayacak eğer ilgi olursa.Bu arada 3 ırk var bunlar kovboy - meksikalı - kızılderili ..oyun www.wildguns.org dan fikir alınarak yapılmıştır.Greed ve BlueDragon u admin yapabilirim sonralardan..Birde tüm gün onlnie olduu için flashı düşünüyorum

Lütfen bilgili kişiler bu konuyu önemsesin..Acemilerle oynamak sıkıcı oluyor ok
http://marvel.forumexpress.org

Wild West RP (Vahşi batı)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Wild West's Cavalries Hotel